Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

ЗТМК освоїв випуск нової продукції

30 грудня 2008 - 10:59

Напередодні Нового року на Запорізькому титано - магнієвому комбінаті відбулася пробна плавка злитка з титану губчатого. Свідком цієї знакової для підприємства події був перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний.

Згідно державної комплексної програми розвитку кольорової металургії КП «ЗТМК» до 2010 року має повністю технічно переоснастити виробництво титану губчатого, зокрема, налагодити випуск титанових злитків обсягом до 5 тисяч тонн на рік.

Два роки тому комбінат разом з Запорізьким інститутом титану розробив власну програму технічного переоснащення титанового виробництва за рахунок прибутку, який залишається у трудовому колективі. Документ схвалила науково-технічна рада міністерства промислової політики України.

В результаті реалізації програми гідним передноворічним подарунком став випуск першого злитка, що дає змогу говорити вже не про вироблення сировини для інших виробництв, а власну готову продукцію.

Разом з освоєнням випуску нової продукції на комбінаті велася реконструкція енергетичних, природоохоронних об'єктів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«12. Земля Героїв»: для школярів проведуть Всеукраїнський онлайн-урок до Дня Героїв

Підприємці Запоріжжя та області!

25 травня – День Райхенфельдської громади

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1551-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 753 удари по 48 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.05.2026

«Біжу за мову»: запоріжці взяли участь в 4-му Всеукраїнському забігу на підтримку української мови

Понад 30 дітей пільгових категорій із Запорізької області відвідали концерт VOLKANOV

Упродовж доби окупанти завдали 867 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Правила безпечної подорожі залізницею

Безоплатна правнича допомога: як українці можуть отримати юридичну підтримку