"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олексій Гончарук: «Запорізькі мости – це стратегічно важливий об’єкт не лише для Запоріжжя, а й для всієї України»

7 листопада 2019 - 14:31

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час робочої поїздки до Запоріжжя ознайомився зі станом будівництва мостових переходів через р. Дніпро. Прем'єра зустрічали голова облдержадміністрації Віталій Туринок, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров та заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко повідомив, що будівництво мостових переходів через річку Дніпро може поновитися вже в наступному році. Вже завершено експертизу і проведено коригування проєкту. Наразі фахівці готують тендерну документацію, далі буде оголошено міжнародний тендер.
У першу чергу, будівельники за два роки планують завершити будівництво верхньої частини мостових переходів через Дніпро. Таким чином буде відкрито рух на Хортицький район у два боки: по новому мосту -  в один бік у три смуги, по мосту Преображенського - в інший бік. Вартість будівництва складе 12,9 млрд грн. Загалом завершення будівництва мостів займе чотири роки. 

− Конструкції мосту, які вже існують, обстежено  та є висновки, що продовжувати будівництво безпечно. До кінця листопада буде оголошена тендерна процедура. За два роки можливо звершити першу чергу будівництва та відкрити рух транспорту у три смуги. Тоді ж необхідно закрити греблю на капітальний ремонт. Уже в цьому році у держбюджеті на будівництво мостових переходів передбачено 750 млн грн, наступного року – 500 млн грн, решта коштів буде надана за рахунок дорожнього фонду. Запорізькі мости – це стратегічно важливий об’єкт не лише для Запоріжжя, а й для всієї України. Буде проведено тендер та визначено підрядників. Гроші, щоб добудувати цей об’єкт, ми знайдемо, − зазначив Олексій Гончарук.

Згідно з проєктом автотранспортна магістраль через о. Хортиця з’єднує правобережну та лівобережну частини м. Запоріжжя та включає: шість транспортних розв’язок, 24 штучні споруди – це два позакласні мости з окремими спорудами під кожен напрямок руху, 14 естакад, вісім шляхопроводів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»