"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Для п’яти східних областей запрацював міжрегіональний департамент НСЗУ

8 листопада 2019 - 09:33

Для п’яти східних областей – Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської та Луганської – запрацював міжрегіональний департамент Національної служби здоров'я України.

На урочистому відкритті Східного департаменту у м. Дніпро голова НСЗУ Олег Петренко разом з командою представили керівника департаменту – Наталію Будяк.

Запорізьку область на заході представляла заступник директора Департаменту охорони здоров’я  облдержадміністрації Марина Воловик, яка розповіла, що Східний міжрегіональний департамент НСЗУ опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, що вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ, в наших  областях.

Учасники зустрічі також обговорили подальші кроки трансформації системи охорони здоров'я, зокрема,  щодо автономізації закладів спеціалізованої медичної допомоги та співпрацю з місцевими органами влади.

– З наступного року настає найгарячіша фаза реалізації Закону «Про фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Ми будемо її здійснювати, базуючись на успіхах, яких було досягнуто на первинній ланці та у реалізації оновленої програми реімбурсації «Доступні ліки». Передбачаючи значний обсяг роботи, НСЗУ почала свій територіальний розвиток. Тому створено п’ять міжрегіональних територіальних департаментів. І вся наша команда готова до цієї непростої, але необхідної праці, – наголосив голова Національної служби здоров'я України Олег Петренко.

За словами нового директора Східного міжрегіонального департаменту Наталії Будяк, департамент працюватиме у п’яти областях та сприятиме ефективному втіленню подальших кроків у реформі системи охорони здоров’я. У державному бюджеті на 2020 рік на програму медичних гарантій, яка в повному обсязі запрацює з наступного року, закладено 72 мільярди гривень. Департамент сприятиме, аби всі заклади в регіонах автономізувалися, комп'ютеризувалися, підключилися до електронної системи служби охорони здоров'я, мали можливість укласти договір з НСЗУ і отримувати кошти за надані пацієнтам послуги.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!