"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Науковці з України та Європи досліджують перспективи розвитку економіки на міжнародній конференції

8 листопада 2019 - 14:32

У Запоріжжі триває XIV міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях».

У складі організаційного комітету конференції представники Міністерства освіти і науки України, Запорізького національного університету, Національної академії наук вищої освіти України, Академії економічних наук України, Всеукраїнської спілки вчених-економістів, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, Вармінсько-Мазурського університету (Польща), Економічного університету у Познані (Польща), Інституту розвитку міжнародної співпраці (Польща), Казахського національного педагогічного університету ім. Абая, Казахського університету «Нархоз», навчального комплексу Сан Март Шавань (Франція).

У роботі пленарного засідання взяли участь представники облдержадміністрації.

Крім цього, у рамках конференції працювали сім секцій: «Теоретико-методологічні засади розвитку нової економіки в Україні та на рівні регіонів»; «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку світового господарства в умовах глобалізації»; «Сучасні проблеми обліку, аналізу і аудиту економічної діяльності в Україні»; «Пріоритети модернізації фінансової системи країни в умовах євроінтеграційних процесів»; «Моделювання соціально-економічних процесів та систем в умовах невизначеності»; «Розвиток трудового потенціалу і маркетингові технології в умовах інноваційних змін в економіці»; «Управління економічним розвитком регіонів та держави як складова національної безпеки України».

У доповідях були висвітлені теми інвестування, трансформації компетентності засобів управління змінами в сучасних наукових бібліотеках, формування політики обліку в компанії, цифрової  трансформації, організаційні засади облікового забезпечення суб’єктів господарювання України, прогнозування бізнес клімату країн засобами нейромережевих технологій тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!