Новини

Запоріжці висадили на Хортиці молоді дерева

11 листопада 2019 - 10:45

Цими вихідними на острові Хортиця відбулася акція «Нове життя Хортиці». Під час заходу запоріжці висадили 200 молодих дубочків та сосен, які привезли на запорізьку землю зі Львова та Івано-Франківська.

А акції взяли участь священослужителі Запорізької єпархії ПЦУ, гвардійці військової частини 3029 НГУ, діти з дитячих будинків, ГО «Центр» Світ очима дітей»», вихованці Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас», вихованці спортивної школи кіокушин карате «Борисфен» та #Велотурист разом з любителями активного відпочинку.

Мета акції − привернути увагу до проблем дітей-сиріт у Запорізькому регіоні та поповнити екофонд острова Хортиця.

В рамках акції «Нове життя Хортиці» дерева саджали цілими сім’ями. Кількість охочих навіть перевищила кількість дерев для посадки, тож, учасники об’єднувались. Ідея акції належить священнослужителю Храму Покрови Пресвятої Богородиці на Запорізькій Січі та капелану військової частини Військової частини 3029 Національної гвардії України − протоієрею Віктору Ткачу.

Кожному учаснику акції на згадку про подію дістався оригінальний сувенір. Козацька кухня «Спас» наварила понад 300 порцій справжнього козацького куліша та трав’яного чаю. Також для всіх учасників була організована польова кухня, виступав гурт «3029» та дитячі творчі колективи, ансамблі та вокалісти з дитячих музичних шкіл 5 і 8 м. Запоріжжя.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також