Новини

Відкритий кубок Запорізької області з кікбоксингу WAKO стане щорічним

11 листопада 2019 - 11:30

Відкритий кубок Запорізької області з кікбоксингу WAKO було присвячено пам’яті заслуженого тренера України Олександра Данилевського.

Спортивний захід організовано за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації та відокремленого підрозділу всеукраїнської ГО «Федерація кікбоксингу України WAKO» в Запорізькій області. Приймав кікбоксерів спортивний комплекс національного університету «Запорізька політехніка».

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, учасниками змагань стали збірні команди спортивних клубів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ). Захід зібрав також усіх запорізьких спортсменів та тренерів, які протягом 30 років існування кікбоксингу в Запорізькій області були причетні до яскравих перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Учасниками та організаторами змагань було прийнято рішення зробити турнір, присвячений засновнику кікбоксингу в Запорізькій області − заслуженому тренеру України Олександру Володимировичу Данилевському,  традиційним та щорічним.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також