Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Учасники АТО (ООС) отримали 2930 земельних ділянок в області

11 листопада 2019 - 13:35

foto

Від початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій військовики подали до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області 7693 заяви на отримання земельних ділянок.

За результатами розгляду  звернень Головне управління Держгеокадастру надало 5100 дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на площу 7654,90 га. Зокрема, для ведення особистого селянського господарства надано 3852 дозволи на площу 7511,27 га, для ведення садівництва 248 дозволів на площу 143,63 га.

Протягом жовтня обласний Держгеокадастр надав учасникам АТО 76 дозволів на розроблення проєктів землеустрою на площу 148,31 га. Крім цього, було прийнято 25 наказів про затвердження розроблених проєктів землеустрою та передачу у власність учасникам АТО земельних ділянок.

Безпосередньо у власність за весь період дії ініціативи передано учасникам АТО 2930 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 4767,85 гектара. З них для ведення особистого селянського господарства військовикам надано 2441 ділянку загальною площею 4715,77 гектара. Для ведення садівництва учасники АТО (ООС) отримали 489 ділянок загальною площею 52,08 гектара.

Найбільше земельних ділянок у власність військовослужбовці-учасники антитерористичної операції отримали у Запорізькому районі – 491 ділянку площею 384,69 га; Вільнянському – 390 ділянок площею 752,5 га; Мелітопольському – 373 ділянки площею 410,34 га; Токмацькому – 245 ділянок площею 476,17 га районах області.

 

Довідково.

Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО (ООС).

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам бойових дій та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

#ШахрайГудбай: в Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки

Музика, що надихає: у Запоріжжі відбувся гала-концерт переможців міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці»

Український ветеранський фонд разом з Google надають безкоштовний доступ до ШІ-навчання для українців

Онлайн-ризики і підтримка дітей, які зазнали насильства в інтернеті: запорізьких соцпрацівників запрошують взяти участь в опитуванні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2026

У Запоріжжі вшанували пам’ять жертв політичних репресій та сучасного російського терору

Сім людей поранені внаслідок ворожих атак по Запоріжжю, Пологівському та Запорізькому районах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.05.2026

Наука, яка працює для людей: у Запоріжжі відзначили науковців до професійного свята

Упродовж доби окупанти завдали 850 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі спортсмени тріумфували на чемпіонатах Європи з богатирського багатоборства та ушу

Якимівська громада відзначає 9 річницю створення