Новини

Обласний конкурс-виставка «Народна іграшка» зібрав понад тисячу експонатів

11 листопада 2019 - 16:15

У палаці культури «Орбіта» в Запоріжжі відбувся обласний конкурс-виставка «Народна іграшка». За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, метою його проведення є відродження, збереження і розвиток українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу та шанобливого ставлення до творців серед учнівської молоді.

Загалом на виставці було представлено понад 1000 експонатів, виготовлених у найкращих традиціях українського декоративно-ужиткового мистецтва із застосуванням елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетіння, ткацтва тощо учнями загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів професійно-технічної освіти.

Роботи оцінювалися за такими критеріями як відображення регіонального колориту; індивідуальність творчих прийомів; композиційна досконалість роботи та якість оформлення.

За  рішенням журі обласного конкурсу-виставки гран-прі отримала учениця комунального закладу «Більмацька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більмацької районної ради Тіна Коваленко.   Авторів кращих робіт було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації.

Надалі переможці обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Народна іграшка» мають право брати участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також