"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Віталій Туринок: «Для нас дуже важливо, щоб молодь бачила своє майбутнє саме в Україні»

14 листопада 2019 - 15:32

У гуртожиток №7 Інженерного інституту Запорізького національного університету голова облдержадміністрації Віталій Туринок навідався напередодні міжнародного Дня студента, який відзначається 17 листопада.

Як пояснив очільник області, такий формат зустрічі продиктований бажанням побачити особисто, як живуть запорізькі студенти, відверто поговорити з ними, дізнатися про їх проблеми та плани.

Відкрите спілкування відбулося в актовій залі гуртожитку. Студенти ставили запитання, що їх турбують. Зокрема, про можливості працевлаштування, про покращення умов проживання та навчання. Питали вони у Віталія Туринка і про особисте: де та за якою спеціальністю він навчався, яким спортом займався.

− Для мене особисто ця зустріч має символічний характер. Адже саме в цьому гуртожитку я провів свої найкращі студентські роки. З ним пов’язані особливі спогади. Ми вирішили змінити формат спілкування та завітати до вас у гості, щоб поспілкуватися, почути ваші проблеми та питання, зрозуміти, чим сьогодні живе студентство.  Для нас дуже важливо, щоб ви бачили своє майбутнє саме в Україні. Студенти завжди були рушійною силою змін у країні. І сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо необхідність у нових людях та силах, − сказав на зустрічі зі студентами Віталій Туринок.

Голова облдержадміністрації закликав молодь жити та працювати у Запорізькій області, а не виїжджати за кордон. За його словами, наразі через те, що з країни виїхало багато фахових спеціалістів, на ринку праці відчувається гостра нестача кадрів саме в галузі інженерії.  Віталій Туринок також зазначив, що необхідно відновити спортивний майданчик біля гуртожитку, а також створити сучасні спортивні майданчики біля кожного навчального закладу чи садочка.

Після зустрічі зі студентами керівник області відвідав кімнати гуртожитку, кухню та поспілкувався з хлопцями та дівчатами, які там мешкають. Зокрема,  побував у кімнаті, в якій жив під час навчання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»