"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька влада працює над залученням іноземних інвесторів для розвитку інфраструктури

15 листопада 2019 - 09:31

Керівництво облдержадміністрації провело зустріч з представниками голландської компанії «Mammoet Europe». У заході взяли участь фінансовий директор Mammoet Europe Феррі Лупеску, головний операційний директор Mammoet Europe Раф Трипалделлі, директор тендерного департаменту  Mammoet Europe Шьорд Ейкеленбум, генеральний директор Mammoet Europe Ukraine Руслан Сирбу, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко, заступник начальника Управління – начальник відділу інвестиційної політики  Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Олена Твердомед,  начальник служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко.

Сторони обговорили питання можливої співпраці, реалізації спільних проєктів, можливості капітальних інвестицій у розвиток Запорізької області.

Як відзначив Іван Федоров, Запорізька обласна влада зацікавлена у залученні іноземних інвесторів для реалізації масштабних інфраструктурних проєктів. Зокрема, наразі для Запоріжжя актуальним є питання будівництва мостових переходів через річку Дніпро. Представники влади готові вести переговори та шукати шляхи реалізації можливої співпраці.

Головний операційний директор Mammoet Europe Раф Трипалделлі зазначив, що компанія, заснована в 1971 році, спеціалізується на важких підйомних роботах і транспортуванні важких вантажів по воді і по суші. Представники компанії зацікавлені у  співпраці та готові розглянути низку пропозицій.

Учасники зустрічі обговорили можливі шляхи співробітництва у сфері будівництва та відновлення інфраструктури, а також домовились про подальшу роботу в цьому напрямку.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»