Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці вшанували пам’ять Героя України Сергія Синенка

21 листопада 2019 - 16:01

До Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів до місця поховання Героя Небесної Сотні Сергія Синенка у с. Володимирівське Запорізького району. Вклонитися пам’яті борця за свободу прийшли батько Петро Іванович, мати Наталя Федорівна, діти, друзі та односельці.

З юнацьких років  Сергій мав загострене почуття справедливості, був непримиренним до обману та поневолення людей. Саме тому з перших днів Майдану він був разом з протестувальниками, проводив флешмоби проти диктаторських законів Януковича, підвозив на пл. Фестивальну сіль та дрова, допомагав рятувати від «тітушок» поранених активістів.

Вороги жорстоко помстилися Сергію Синенку за його громадянську мужність.  13 лютого 2014 року борця за волю знайшли вбитим у спаленому авто на дорозі між селами Червоний Яр та Івангород Запорізького району. Виконавців та замовників цього злочину досі не знайдено.

Про життя та подвиг Сергія Синенка згадали його побратими, ветерани АТО, волонтери Української армії, представники Широківської сільської ради. 

Подвиг захисників України всіх часів ушанували молебнем, який провів капелан 55-ї окремої артилерійської бригади отець Андрій Фоменко, та хвилиною мовчання. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ

Як уберегти свої кошти під час продажу товарів онлайн

Запорізький дзюдоїст Олексій Єршов став чемпіоном Відкритого континентального Кубка

Розпочалося подання заяв на вступ до професійних коледжів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 912 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області.

До уваги водіїв: обмеження руху по одній смузі Вантового мосту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1106 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

Служити людям у прифронтовому регіоні: 11 років роботи Національної поліції

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі