Новини

Батьки дітей з інвалідністю діляться досвідом виховання та реабілітації

3 грудня 2019 - 09:25

За підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в Запорізькому обласному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відбулося засідання батьківського клубу «Співдружність».

Учасники зустрілися з Анжелікою Вербовою, матір’ю Марини Вербової — паралімпійської призерки, чемпіонки світу та Європи. Вона поділилася досвідом виховання, розповіла про тернистий довготривалий шлях реабілітації Марини та становлення дівчинки як плавчині. На власному прикладі жінка підкреслила визначальну роль батьків у фізичному та психоемоційному розвитку дитини. За її словами, завдяки терпінню, силі волі, важким тренуванням та підтримці рідних і близьких дівчинка з діагнозом ДЦП (тетрапарез), яка самостійно не пересувалася, змогла закінчити музичну школу по класу фортепіано та досягти значних успіхів у плаванні.

Батьків також поінформували про здобутки Центру у комплексній реабілітації дітей, надали індивідуальні консультації, рекомендації з психолого-педагогічної та соціально-побутової реабілітації, ознайомили з комплексами вправ з адаптивної фізичної культури

Захід мав  творче продовження показом казки «Ріпка», героями якої стали діти та працівники закладу, виступом вихованців гуртка дитячого фітнесу «Фіткросики» Центру дитячої творчості Олександрівського району.

Довідково.

Запорізький обласний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відкрито у 2009 році. В ньому функціонують цілодобове та амбулаторне відділення. Для надання кваліфікованої допомоги в закладі працюють  сучасно оснащені спеціалізовані кабінети.


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також