"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Батьки дітей з інвалідністю діляться досвідом виховання та реабілітації

3 грудня 2019 - 09:25

За підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в Запорізькому обласному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відбулося засідання батьківського клубу «Співдружність».

Учасники зустрілися з Анжелікою Вербовою, матір’ю Марини Вербової — паралімпійської призерки, чемпіонки світу та Європи. Вона поділилася досвідом виховання, розповіла про тернистий довготривалий шлях реабілітації Марини та становлення дівчинки як плавчині. На власному прикладі жінка підкреслила визначальну роль батьків у фізичному та психоемоційному розвитку дитини. За її словами, завдяки терпінню, силі волі, важким тренуванням та підтримці рідних і близьких дівчинка з діагнозом ДЦП (тетрапарез), яка самостійно не пересувалася, змогла закінчити музичну школу по класу фортепіано та досягти значних успіхів у плаванні.

Батьків також поінформували про здобутки Центру у комплексній реабілітації дітей, надали індивідуальні консультації, рекомендації з психолого-педагогічної та соціально-побутової реабілітації, ознайомили з комплексами вправ з адаптивної фізичної культури

Захід мав  творче продовження показом казки «Ріпка», героями якої стали діти та працівники закладу, виступом вихованців гуртка дитячого фітнесу «Фіткросики» Центру дитячої творчості Олександрівського району.

Довідково.

Запорізький обласний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відкрито у 2009 році. В ньому функціонують цілодобове та амбулаторне відділення. Для надання кваліфікованої допомоги в закладі працюють  сучасно оснащені спеціалізовані кабінети.


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»