"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада планує розбудову туристично-музейного комплексу на Хортиці

3 грудня 2019 - 13:11

Розвиток інфраструктури та економіки регіону – основний пріоритет, обраний обласною владою для роботи. В облдержадміністрації відбулася нарада з питань реконструкції запорізьких пам’яток архітектури за участю першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова, заступника голови облдержадміністрації Володимира Тарасенка, генерального директора Національного заповідника «Хортиця» Максима Остапенка та представників Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації.

− Ми плануємо приділити особливу увагу розбудові туристично-музейного комплексу на острові Хортиця, який щороку відвідують 120 тис. туристів. Реалізація проєкту дозволить збільшити кількість туристів до 1 мільйона, наповнення бюджету та створити тисячі додаткових робочих місць, − зазначив Іван Федоров.

Учасники наради розглянули проєкт капітального ремонту і розширення Музею історії запорозького козацтва, а також реконструкції прилеглої території. Не обійшли увагою і розбудову транспортної інфраструктури, яку буде організовано з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Розглянули й питання реконструкції парку імені Тараса Шевченка, який розташований у північній частині острова Хортиця, а також історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», який є центром тематичних екскурсій, творчих виставок за старою козацькою тематикою і народних промислів, а також традиційним місцем проведення щорічного фестивалю «Покрова на Хортиці».

Як повідомив Володимир Тарасенко, також у планах − втілити в життя проєкт екопарку, який стане місцем сімейного відпочинку запоріжців та гостей міста.

Учасники наради впевнені, що розбудова якісної культурної інфраструктури та використання історико-культурного надбання регіону сприятимуть розвитку внутрішнього туризму.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Держава допоможе бізнесу, який постраждав в умовах пандемії

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

У Запорізькій області триває призов на строкову військову службу

Влада працює над забезпеченням доступності для маломобільних груп населення

Головам райдержадміністрацій рекомендовано продовжити роботу з покращення темпів вакцинації

У присутності Президента України Міністерство цифрової трансформації та Apple підписали Меморандум про співпрацю

Перша леді Олена Зеленська відвідала форум, присвячений створенню рівних можливостей для всіх

Рутинна вакцинація: як безкоштовно вакцинуватися?

Запорізькі мостобудівники завершують монтаж вантів

1600 педагогів Запорізької області сьогодні отримали ноутбуки

Соціальні послуги на Гіді