"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада планує розбудову туристично-музейного комплексу на Хортиці

3 грудня 2019 - 13:11

Розвиток інфраструктури та економіки регіону – основний пріоритет, обраний обласною владою для роботи. В облдержадміністрації відбулася нарада з питань реконструкції запорізьких пам’яток архітектури за участю першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова, заступника голови облдержадміністрації Володимира Тарасенка, генерального директора Національного заповідника «Хортиця» Максима Остапенка та представників Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації.

− Ми плануємо приділити особливу увагу розбудові туристично-музейного комплексу на острові Хортиця, який щороку відвідують 120 тис. туристів. Реалізація проєкту дозволить збільшити кількість туристів до 1 мільйона, наповнення бюджету та створити тисячі додаткових робочих місць, − зазначив Іван Федоров.

Учасники наради розглянули проєкт капітального ремонту і розширення Музею історії запорозького козацтва, а також реконструкції прилеглої території. Не обійшли увагою і розбудову транспортної інфраструктури, яку буде організовано з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Розглянули й питання реконструкції парку імені Тараса Шевченка, який розташований у північній частині острова Хортиця, а також історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», який є центром тематичних екскурсій, творчих виставок за старою козацькою тематикою і народних промислів, а також традиційним місцем проведення щорічного фестивалю «Покрова на Хортиці».

Як повідомив Володимир Тарасенко, також у планах − втілити в життя проєкт екопарку, який стане місцем сімейного відпочинку запоріжців та гостей міста.

Учасники наради впевнені, що розбудова якісної культурної інфраструктури та використання історико-культурного надбання регіону сприятимуть розвитку внутрішнього туризму.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»