Новини

Обласна влада опрацьовує питання погодження маршрутів руху великогабаритного та великовагового транспорту

6 грудня 2019 - 09:05

Збереження доріг у Запорізькій області – одне з пріоритетних завдань для обласної влади у напрямку розвитку інфраструктури, тому воно знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Віталія Туринка. У регіоні ремонтуються та будуються нові автошляхи, але обласна влада зіткнулася з іншим проблемним питанням, пов’язаним з автодорогами Запорізької області.

З першого січня 2018 року автодороги загального користування місцевого значення в межах Запорізької області знаходилися на балансі облдержадміністрації, а з 1 липня 2019 року підпорядковані ДП «Місцеві дороги Запорізької області». Та згідно з чинним законодавством  у представників обласної влади немає повноважень для погодження маршрутів руху великогабаритного та великовагового транспорту.

Чергову нараду, присвячену розгляду цього питання, провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко. До заходу долучилися представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Місцеві дороги Запорізької області», управління патрульної поліції  Департаменту патрульної поліції Нацполіції України в Запорізькій області.

Обговоривши питання порядку денного, присутні визначилися з можливими шляхами розв’язання цієї проблеми. Зокрема, вирішено звернутися до Державного агентства автомобільних доріг України щодо розробки механізму погодження руху великовагового та великогабаритного транспорту автодорогами загального користування місцевого значення в межах Запорізької області та розрахунку плати за проїзд.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також