"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Підбито підсумки першого етапу реформи системи догляду та виховання дітей

6 грудня 2019 - 11:35

У м. Київ 5 грудня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. У заході взяла участь директорка Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Світлана Абдурахманова.

Учасники заходу обговорили результати реалізації першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей та пріоритетні напрями впровадження другого етапу, який розпочнеться у 2020 році.

Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська акцентувала увагу присутніх на питаннях реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, розвитку соціальних послуг та альтернативних форм виховання дітей, ролі Координаційної ради у просуванні реформ.

Також присутні обговорили міжнародний досвід у сфері деінституціалізації, роль внеску ЮНІСЕФ у реалізацію Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, розглянули результати моніторингу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, стан упровадження проєктів Світового банку.

Не менш важливим був обмін досвідом регіонів, набутим у процесі реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

За повідомленням Департаменту соцзахиту населення облдержадміністрації, у Запорізькій області на виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України та розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження Плану заходів щодо реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Запорізькій області на 2018 - 2026 роки» здійснено реформування дитячого відділення комунальної установи «Таврійський будинок інвалідів» Запорізької обласної ради.

Наразі в області функціонує один дитячий будинок-інтернат, комунальна установа «Запорізький дитячий будинок-інтернат» Запорізької обласної ради, в якому проживають 93 дитини з інвалідністю та 39 підопічних віком до 35 років молодіжного відділення.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!