Новини

Інженерний інститут ЗНУ відсвяткував свій 60-річний ювілей

6 грудня 2019 - 16:26

Інженерний інститут ЗНУ (раніше ЗДІА) відсвяткував свій 60-річний ювілей. А починалося все зі створення вечірнього факультету Дніпропетровського металургійного інституту. Сьогодні ж вечірній факультет, який згодом перетворювався на Запорізьку філію Дніпропетровського металургійного інституту, Запорізький індустріальний інститут, Запорізьку державну інженерну академію є Інженерним інститутом Запорізького національного університету, правонаступником Запорізької державної інженерної академії, активно розвивається.

В день святкування ювілею в актовій залі інституту зібралися почесні гості, ветерани, випускники, викладачі навчального закладу. Серед тих, хто привітав колектив, викладачів та студентів, були перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, представники обласної та міської влади, громадських організацій, запорізьких підприємств.

Ювілярів від імені облдержадміністрації привітала заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук.

− Сьогодні немає людини, яка б не розуміла, що якість нашого життя залежить від рівня освіти. Сучасність потребує висококваліфікованих фахівців і отримують таку освіту саме в інституті Запорізького національного університету! Тут навчають розвивати логіку, нестандартне мислення та винахідницькі здібності. Я вітаю викладачів та студентів з ювілеєм. Бажаю вам відзначити ще не один ювілей Інженерного інституту, − зазначила Марина Кудерчук.

Також викладачів-ветеранів і співробітників закладу вищої освіти різних років, видатних спортсменів-гандболістів пам’ятними грамотами нагородили проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, директор інституту Геннадій Коломоєць, декани й заступники деканів інституту. Церемонія нагородження викладачів і працівників інституту різних років змінювалася концертними номерами, які підготував для гостей Центр культури університету.

Довідково:
Інженерний інститут як структурний підрозділ Запорізького національного університету створений наказом ректора Запорізького національного університету відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України "Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії".
До складу Інженерного інституту входять чотири факультети: факультет металургії, факультет будівництва та цивільної інженерії, факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій, факультет економіки та менеджменту з сумарною кількістю кафедр - 17 та міжфакультетська кафедра загальноосвітніх дисциплін.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також