"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Громадські організації презентували проєкти, які претендують на реалізацію за кошти обласного бюджету

11 грудня 2019 - 14:25

Сьогодні, 11 грудня, в облдержадміністрації відбувалося друге засідання конкурсної комісії з визначення програм, проєктів чи заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році коштом обласного бюджету. Цей конкурс проводиться вдруге в рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства. 

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Лєван Шишинашвілі відзначив, що  майже повністю оновлено Програму сприяння розвитку громадянського суспільства. Центральним її пунктом  є проведення конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з боку влади. Отже, до відбору проєктів необхідно підійти комплексно та відповідально.

Під час засідання тривав відкритий захист громадськими організаціями своїх конкурсних пропозицій, поданих на конкурс. На другий етап конкурсу відібрано сім конкурсних пропозицій від шести громадських об’єднань.

На захисті було представлено такі проекти: «Національно-патріотичний табір «Січовик» від громадської організації «Юнацький Корпус-Запоріжжя»; «Обласний фестиваль української національної творчості патріотичного спрямування «З вірою в Україну!» та «Соціальний проєкт: толерантне суспільство» від громадської організації «Запорізьке обласне об’єднання «Ветерани Запоріжжя за Україну»; «Обласний фестиваль для талановитих людей з обмеженими можливостями «Зоряні надії» від Запорізького обласного об’єднання батьків  дітей з інвалідністю з дитинства, осіб з інвалідністю; «Проведення молодіжних фестивалів доброчесності в громадах Запорізької області» від громадської організації «ЙЕС»; «Дослідження наявного стану розвитку громадянського суспільства Запорізької області» від громадської організації «Запорізька фундація регіонального розвитку»; «Євроінтеграційні можливості соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області» від громадської організації «Офіс перспективного розвитку».

Кожен проєктант  представив власний проєкт та відповів на запитання членів конкурсної комісії.

Наступне засідання конкурсної комісії з визначення програм заплановано на 16 грудня поточного року, під час якого буде підсумовано результати оцінок конкурсних пропозицій та складено відповідний рейтинг.

Переможці конкурсу, відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017 - 2020 роки, отримають співфінансування на загальну суму 250 тис. грн відповідно до рейтингу. За  підсумками конкурсу передбачено відібрати п’ять проектів (по 50 тис. грн на кожен проєкт).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!