"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька громада помолилася за мир та добробут України

12 грудня 2019 - 10:17

В академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Магара відбувся другий Молитовний сніданок Східного регіону України. Помолитися за мир зібралися чимало охочих. Це і посадовці, народні депутати та депутати місцевих рад усіх рівнів, громадські діячі, керівники медіа, бізнесмени, освітяни і науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій. 

На спільний сніданок та ранкову молитву завітав голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок. Посадовець привітав присутніх та відзначив приємне єднання всієї запорізької громади.

− Спільні молитовні сніданки − це дуже давня традиція Європи і Америки. Мені приємно, що і в Запоріжжі з’явилася така традиція. Подивіться навколо − тут зібралися дуже різні люди: військові, науковці, бізнесмени, активісти, посадовці. Ми єдині в думці, що нашій країні потрібен мир. Ми молимось і віримо у краще. Боже, допоможи Україні, − зазначив Віталій Туринок.

Ведучими заходу стали керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін.

Розпочався Молитовний сніданок із читання «Отче наш». Під час Молитовного сніданку лунали молитви за мир, охорону кордонів, повернення окупованих земель і захист наших військових, молитви за життя, за  сім’ї, за сиріт та за благословення для України.

Варто зазначити, що благодійність є візитівкою всіх молитовних сніданків. Так, минулого року  зібрано кошти і придбано апарат для дезінфекції легенів дітей, хворих на туберкульоз. У цьому році учасники сніданку мали можливість допомогти діткам, яких тільки прийняли нові родини, та зібрати кошти для придбання для них комп’ютерів для навчання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19