"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Експерти Фонду ООН разом із запорізькими фахівцями розробляють мережу спеціалізованих послуг для постраждалих від насильства

12 грудня 2019 - 13:45

foto

З 2015 року в Запорізькій області реалізується проєкт Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), спрямований на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок. Протидія насильству здійснюється шляхом забезпечення доступності якісних послуг для постраждалих від насильства та формування в українському суспільстві культури нульової  толерантності до насильства.

У рамках проєкту в Запоріжжі відбувся семінар, присвячений розвитку мережі спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, на регіональному і місцевому рівнях. Головною метою заходу було визначення потреби розвитку і забезпечення діяльності мережі спеціалізованих послуг підтримки осіб, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства в області.

Модераторами заходу виступили регіональний координатор UNFPA Костянтин Бойчук та експерти UNFPA Оксана Єльчієва та Ольга Павлюк.

На заняттях розглядались теми стосовно діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, особливості їх роботи та можливості на місцевому рівні. Учасники долучилися до розробки проєкту мережі спеціалізованих послуг для постраждалих осіб для області/міста, а також плану дій щодо розвитку цієї мережі. Їх також ознайомлено з особливостями бюджетування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.

Набуті знання допоможуть фахівцям соціальних служб налагодити мережу надання якісних послуг постраждалим від насильства на місцях та формувати у суспільстві відповідну реакцію на його прояви.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!