Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці назвали недоліки та переваги Е-сервісів

20 грудня 2019 - 13:20

У центрі «Вікно в Америку» Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся круглий стіл «Е-сервіси: результати дослідження потреб громадян» за участю представників громадських організацій.

Круглий стіл став заключним етапом проєкту «Дослідження потреб мешканців м. Запоріжжя та Запорізької області задля вдосконалення послуг, що надаються громадянам бібліотеками, з метою розвитку електронної демократії та електронної комерції», що реалізується  за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Проєкт фінансується в рамках Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017-2020 роки.

Дослідження методом сфокусованих групових інтерв’ю було проведено соціологами в м. Запоріжжя та області (м. Бердянськ, м. Токмак, м. Василівка, с. Розумовка). Про його результати розповіли доцент кафедри соціології факультету соціології та управління ЗНУ Ігор Кудінов та представники громадської організації «Запорізька бібліотечна асоціація».

Так, з електронними сервісами респонденти найбільше асоціюють Е-банкінг (32%), інтернет-магазини (17,35%) та соціальні мережі (7,31%). Серед опитаних громадян 25% використовували державні онлайн-сервіси. Зокрема, респонденти згадували Укрзалізницю та Пенсійний фонд України.

Серед переваг були відзначені швидкість (23,17%), зручність (20,73%), економія часу (15,85%). Головним недоліком Е-сервісів визначили недостатній захист персональних даних (18,54%).

 

Довідково.

Більш детальний звіт ГО  «Запорізька бібліотечна асоціація» надасть бібліотекам області та опублікує на сайті Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки. Додаткова інформація - на сторінці Регіонального консультаційно-тренінгового центру або за адресою електронної пошти rctc.zounb@gmail.com

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ