Новини

Підприємство «ЗТМК» відзначає річницю свого утворення

20 грудня 2019 - 15:27

Сьогодні, 20 грудня, у ТОВ «Запорізькому титано-магнієвому комбінаті» відбулися урочистості з нагоди 84-ліття створення підприємства. Привітав колектив з цією визначною датою заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Запорізький титано-магнієвий комбінат - єдине в Україні та Європі підприємство з виробництва титану губчастого - металу XXI століття, металу високих технологій. З метою підвищення ефективності виробництва на комбінаті постійно проводяться роботи з модернізації та технічного переозброєння виробництва, удосконалення технології, підвищення якості продукції, інтенсифікації виробництва губчастого титану та підвищення частки його вищих сортів.

- Від імені обласної державної адміністрації прийміть щирі вітання з 84-ю річницею від дня заснування Запорізького титано-магнієвого комбінату. Сьогодні «ЗТМК» можна впевнено назвати однією з важливих складових соціально-економічного потенціалу Запорізької області і України в цілому. Комбінат має довгу й багату історію, наповнену багатьма подіями та іменами, знаменними датами, успіхами, досягненнями і звичайними робочими днями. Підприємству є чим пишатися, але, безумовно, найбільше його багатство - це трудовий колектив, який своєю цілеспрямованістю, професійністю і наполегливістю успішно вирішує складні питання сьогодення та забезпечує майбутнє підприємства, примножуючи його славні традиції. У день свята хочу висловити величезну подяку співробітникам підприємства за щоденну працю та відданість своїй справі. Щиро бажаємо «ЗТМК» стабільності, постійного зростання показників, позитивного вирішення питань і безлічі прибуткових контрактів. Прийміть побажання міцного здоров'я на довгі роки, щастя і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, - зазначив у привітанні Андрій Антонов.

Посадовець вручив обласні нагороди  ветеранам та кращим працівникам підприємства. Так, грамотою Запорізької обласної державної адміністрації відзначено інженера з охорони праці 1 категорії цеху № 2 ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Аллу Чалу; подякою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено печового  цеху № 7 Сергія Качалка та слюсаря аварійно-відновлювальних робіт ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Сергія Паська.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук