Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Щотижнева інформація про надходження та видатки обласного бюджету

Інформація щодо проведення фінансування з обласного бюджету за період з 22.11.2019 по 28.11.2019

28 листопада 2019 - 15:45

За період з 22.11.2019 по 28.11.2019 здійснено фінансування з обласного бюджету в сумі 107 169,9 тис. грн.

Головним розпорядникам коштів обласного бюджету спрямовано – 48 601 тис. грн, у тому числі на: оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ – 28 304 тис. грн; оплату за спожиті комунальні послуги та енергоносії – 1 858,3 тис. грн.; продукти харчування – 3 479,4 тис. грн.; медикаменти та перев’язувальні матеріали – 480,2 тис. грн.; інші видатки – 14 479,1 тис. грн.

Територіям області надано субвенцію з обласного бюджету в обсязі – 1 144,5 тис. грн., з них інші субвенції з місцевого бюджету - 299,7 тис. грн., на виконання природоохоронних заходів – 844,8 тис. грн.

Крім того, територіям області спрямовано кошти трансфертів з державного бюджету в сумі 57 424,4 тис. грн., а саме на:

- виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 134,2 тис. грн.;

- надання пільг та житлових субсидій населенню – 57 290,2 тис. грн.

Читайте також

Життєстійкість без бар’єрів: досвід нового центру у Запоріжжі

Надбання тисячоліть: в Україні відзначають День Української Державності

5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 492 удари по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1237-го дня війни

Приватизація у Запоріжжі: за зниженою навпіл ціною у центрі міста продається об’єкт незавершеного будівництва

Безпечні канікули: як захистити дітей влітку – поради від лікарів- епідеміологів

Як молоді виїхати з окупації та вступити до університетів України

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – безпека бізнесу в умовах воєнного стану

Новий рівень підготовки: як тренуються дзюдоїсти в оновленій школі вищої спортивної майстерності

Мультиіндикаторне кластерне обстеження домогосподарств: вперше за останніх 12 років – в Україні