Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області утворилася нова об’єднана територіальна громада

3 січня 2020 - 14:55

У Мелітопольському районі створено Терпіннівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у с. Терпіння. Населення новоутвореної громади складає 9358 осіб, яке проживає на площі 366,67 км2.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, до складу об’єднаної територіальної громади, яка об’єдналася відповідно до перспективного плану формування територій громад Запорізької області, увійшли Терпіннівська, Промінівська та Світлодолинська сільські ради. Ці населені пункти прийняли відповідні рішення про об’єднання 2 січня 2020 року.

Новоутворена громада є першою, що об’єдналася у 2020 році, шостою - в Мелітопольському районі та 61 - в області.

У минулому році Мелітопольський район був одним із найактивніших в області, де об’єднувалися громади.

Раніше в Мелітопольському районі було створено п’ять громад: Новобогданівська сільська, Мирненська селищна, Новенська сільська, Семенівська сільська та Костянтинівська сільська об’єднані територіальні громади.

Нагадаємо, що в області за станом на 2 січня 2020 року утворено 61 територіальну громаду, в які об’єдналися 217 місцевих рад. Це становить 72,58 % від загальної кількості місцевих рад, які існували до початку реформи децентралізації влади (299). Площа покриття території області об’єднаними територіальними громадами складає понад 75%.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також