Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки кар’єрним радникам за минулий рік в області працевлаштовано понад 23 тисячі безробітних

10 січня 2020 - 11:22

Уже рік, як у роботу служби зайнятості введено  інститут кар’єрного радника, який здійснює поглиблений індивідуальний супровід безробітних.

Як пояснили в Запорізькому обласному центрі зайнятості, кар’єрні радники є індивідуальними консультантами у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Такі фахівці допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше змінила місце роботи, повернулася на ринок праці чи започаткувала власну справу. Майже 35 % фахівців центрів зайнятості у Запорізькій області – це кар’єрні радники.

Особа, яка шукає роботу, та кар’єрний радник співпрацюють відкрито та свої очікування і наміри узгоджують на початку співпраці, розробляючи спільний план дій. Фактично індивідуальний план надання послуг є договором про співпрацю. Підписавши договір, громадянин підтверджує серйозність наміру працевлаштуватися або розпочати власну справу та готовність діяти, аби цього досягти.

Завдяки  налагодженій роботі кар’єрних радників та клієнтів служби зайнятості (безробітних та роботодавців) за минулий рік працевлаштовано понад 23 тис. безробітних. При цьому третина з них знайшли роботу на першому тижні перебування на обліку, 40% - на першому місяці перебування на обліку.

Інститут кар’єрного радника дозволив знайти баланс між пріоритетами потреб та інтересів клієнта та його зобов’язаннями перед самим собою і потребами ринку праці.

Інститут кар‘єрного радника допоміг змінити монолог на діалог між клієнтом та фахівцем центру зайнятості, які спільно та за взаємною згодою визначають кінцеву мету співробітництва та шляхи її досягнення.

Кар’єрні радники не шукають вакансії, а ставлять вимоги до консультантів роботодавців та рекрутерів щодо оперативного пошуку вакансій для конкретної особи. Тому, за словами фахівців,  якість та кількість вакансій, які роботодавці подають до державної служби зайнятості, має удосконалитися.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькому окружному адміністративному суді підбили підсумки роботи за 2023 рік

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

Чи потрібні бізнесу інженерні та технічні спеціалісти: долучайтеся до опитування

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» розширюється на прифронтові Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину, Чернігівщину та всю Сумщину

СБУ встановила ще 4 зрадників, які допомагають країні-агресору підтримувати окупаційний режим на території Запорізької області

Евакуація з прифронтових населених пунктів триває: Іван Федоров закликав людей виїжджати з небезпечних територій

В Запоріжжі відзначили успіхи спортсменів регіону на міжнародних змаганнях

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

71-річний чоловік загинув внаслідок ворожої ракетної атаки по Юльївці Запорізької області. 68-річна жінка отримала поранення

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 736-го дня війни

Україною шириться сказ: фахівець розповів про ситуацію в Запорізькій області

Мінреінтеграції забезпечило 199 прифронтових громад протимінними знаками