Новини

Юним запоріжцям, які опинилися у складних життєвих обставинах, подарували безкоштовний відпочинок на зимовому курорті

14 січня 2020 - 13:14

Десятий рік поспіль Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління» спільно з керівником проєкту «Help Us Help» взимку і влітку запрошують вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на відпочинок до табору у смт Ворохта Івано-Франківської області.

Як повідомили у Службі у справах дітей облдержадміністрації, з 1 по 12 січня 2020 року діти віком від 14 до 17 років, які опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово влаштовані до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, відпочивали у зимовому таборі. Вони мали змогу навчитися кататися на лижах і сноубордах на Буковелі. У цьому їм допомагали інструктори з Канади, Америки та України. А адміністрацією туристичного комплексу «Буковель» було безкоштовно надано спорядження. Так, діти, які у свої 14-17 років жодного разу не ставали на лижі, змогли їх освоїти за 3 години.

У вільний від катання на лижах час діти брали участь у роботі цікавих майстерень: з виготовлення різдвяних тістечок, писанкарства, флористики, швейної майстерні, художньої обробки шкіри, «МАС-МЕДІА» тощо. Також вони мали змогу ознайомитися з українськими традиціями: скуштували на Святвечір 12 страв, з колядками ходили вітати друзів, із задоволенням відвідали концерт митців Львівського національного академічного театру опери та балету.

Також діти підійматися по канатній дорозі в гори, де грали в сніжки та каталися на санчатах. Завдяки ініціативі Міжнародного благодійного фонду «Нове покоління» спільно з керівником проєкту «Help Us Help» вони мали змогу гарно відпочити та знайти нових друзів не тільки з України, а й з Канади, Америки, Франції. На сьогодні троє колишніх вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та учасники зимових й літніх таборів навчаються в коледжах області та є канадськими стипендіатами.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Тепер належного користувача автотранспорту можна зареєструвати онлайн

До уваги журналістів!

Цього тижня завершується реєстрація для участі у пробному ЗНО

Запоріжців запрошують на виставку абстрактного живопису в обласний художній музей

Відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на маршрутах Запорізької області

До уваги журналістів!

Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

В облдержадміністрації розпочато консультації щодо підвищення спроможності громад

Території регіону удосконалюють власні проєкти розвитку

Рівень перерахунків платежів за опалення та гарячу воду можна прослідкувати на карті

Продовжується широке публічне обговорення новацій законопроєкту «Про працю»

Культурно-мистецькі заходи з 20 по 26 січня 2020 року