Новини

Визначення перевізників на автобусних маршрутах Запорізької області виходить на фінішну лінію

14 січня 2020 - 14:05

Облдержадміністрацією проведено черговий етап конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області. Засідання конкурсного комітету відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова. У заході також взяли участь радник голови облдержадміністрації Олег Ревчук, директорка Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марина Барановська та члени конкурсного комітету, до складу якого входять представники облдержадміністрації, правоохоронних, контролюючих органів, а також представники громадських організацій.

Обласною державною адміністрацією було оголошено конкурси на 31 об'єкт. Документи на участь у конкурсах (16 пар конвертів) надійшли від 9 перевізників.

Після розкриття пакетів з метою перевірки та аналізу матеріалів, які подані перевізниками, був проведений значний обсяг робіт.

Як повідомив Андрій Антонов, робоча група здійснила виїзд на всі 9 автопідприємств. У перевірках брали участь також представники громадських організацій – члени конкурсного комітету. Було перевірено технічний стан автобусного парку. Матеріали  проаналізовано Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. Також були направлені запити до відповідних органів державної влади.

За підсумками засідання прийнято рішення про недопущення одного перевізника-претендента до участі у конкурсах з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Фінальне засідання конкурсного комітету заплановано на 20 січня. На ньому відбудеться розгляд конкурсних пропозицій, підрахунок балів за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів та визначення переможців конкурсів та тих, що посіли друге місце за відповідними результатами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також