"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Питання перерахунку коштів державної бюджетної субсидії фермерським господарствам на контролі обласної влади

15 січня 2020 - 09:43

Під головуванням директора Департаменту АПК облдержадміністрації Андрія Полякова відбулася нарада, в ході якої були обговорені питання отримання фермерськими господарствами регіону фінансової підтримки з державного бюджету України у 2019 році. 

За даними Департаменту, минулого року на розгляд Регіональної комісії Запорізького відділення Укрдержфонду від претендентів на отримання фінансової підтримки надійшло 54 заявки. Переможцями визначили 39 фермерських господарств на загальну суму 13 447 500 грн. З ними укладено 39 договорів про надання фінансової підтримки на поворотній основі. З 35 фермерськими господарствами – договори застави,  4 фермерських господарства відмовились від їх укладання.

У зв’язку з недофінансуванням Спеціального фонду Державного бюджету одне фермерське господарство не отримало кошти фінансової підтримки. Також у зв’язку з відмовою оформлення договорів застави 4 фермерським господарствам кошти не були перераховані.

Зазначимо, що Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки, встановлено, що Мінекономіки до 20 числа поточного місяця погоджує розподіл бюджетних коштів, передбачених для фінансової підтримки за відповідним напрямом та перераховує їх до Укрдержфонду у межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань. А Укрдержфонд протягом п’яти робочих днів з дати отримання коштів від Мінекономіки перераховує їх на поточні рахунки фермерських господарств. 

Через проблеми, які виникають під час реалізації цього алгоритму, фермерські господарства не завжди отримують кошти бюджетної субсидії. Обласна влада не має достатніх повноважень для розв'язання цього проблемного питання, тому було вирішено актуалізувати цю тему у ході чергового Національного селектора під головуванням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!