Новини

Відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на маршрутах Запорізької області

20 січня 2020 - 14:35

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області. У заході взяли участь члени конкурсного комітету, до складу якого входять представники облдержадміністрації, регіонального сервісного центру МВС, Управління патрульної поліції, обласної ради, а також представники громадських організацій.

Конкурси було оголошено на 31 об'єкт. Документи на участь у них (16 пар конвертів) надійшли до облдержадміністрації від 9 перевізників.

З метою перевірки та аналізу матеріалів, поданих перевізниками, був проведений значний обсяг роботи. Зокрема, робоча група здійснила виїзд на 9 автопідприємств. У перевірках також брали участь представники громадських організацій – члени конкурсного комітету.

Матеріали проаналізовані Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. Були зроблені запити до відповідних органів державної влади. Члени конкурсного комітету також мали можливість ознайомитися з поданими перевізниками-претендентами документами та іншими матеріалами.

Крім цього, було розглянуто питання щодо недопуску перевізників-претендентів до участі у конкурсі. За результатами конкурсним комітетом було рекомендовано організатору не допустити перевізника до участі в конкурсах на 3 об'єктах.

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено рішення про недопущення перевізника-претендента до участі у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

За підсумками розгляду конкурсним комітетом нараховані бали за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів у розрізі об’єктів конкурсу та підготовлено пропозиції організатору перевезень щодо визначення переможців конкурсів та підприємств, що посіли друге місце за результатами конкурсу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук