"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на маршрутах Запорізької області

20 січня 2020 - 14:35

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області. У заході взяли участь члени конкурсного комітету, до складу якого входять представники облдержадміністрації, регіонального сервісного центру МВС, Управління патрульної поліції, обласної ради, а також представники громадських організацій.

Конкурси було оголошено на 31 об'єкт. Документи на участь у них (16 пар конвертів) надійшли до облдержадміністрації від 9 перевізників.

З метою перевірки та аналізу матеріалів, поданих перевізниками, був проведений значний обсяг роботи. Зокрема, робоча група здійснила виїзд на 9 автопідприємств. У перевірках також брали участь представники громадських організацій – члени конкурсного комітету.

Матеріали проаналізовані Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. Були зроблені запити до відповідних органів державної влади. Члени конкурсного комітету також мали можливість ознайомитися з поданими перевізниками-претендентами документами та іншими матеріалами.

Крім цього, було розглянуто питання щодо недопуску перевізників-претендентів до участі у конкурсі. За результатами конкурсним комітетом було рекомендовано організатору не допустити перевізника до участі в конкурсах на 3 об'єктах.

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено рішення про недопущення перевізника-претендента до участі у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

За підсумками розгляду конкурсним комітетом нараховані бали за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів у розрізі об’єктів конкурсу та підготовлено пропозиції організатору перевезень щодо визначення переможців конкурсів та підприємств, що посіли друге місце за результатами конкурсу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»