"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На реалізацію проєктів регіонального розвитку у 2020 році область отримає з державного фонду регіонального розвитку 241,8 млн грн

21 січня 2020 - 17:03

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова 20 січня в режимі онлайн відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

Метою засідання є формування переліку проєктів, реалізацію яких у 2020 році планується здійснювати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з розподілом Мінрегіону України область у поточному році отримає 241,8 млн. грн.

 Іван Федоров зазначив, що нагальним для області є введення в експлуатацію обʼєктів з реконструкції закладів освіти та охорони здоровʼя обласного підпорядкування, реалізацію яких розпочато у попередні роки за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, це комплексна термомодернізація будівлі операційного блоку та аудиторного корпусу обласної клінічної лікарні, реконструкція плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності та Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.

Також у 2020 році за рахунок коштів фонду планується добудувати шкільний стадіон в с. Азовське Бердянського району та водно-спортивний комплекс у м. Мелітополь, завершити реалізацію проєктів з модернізації будівель навчальних закладів у смт Веселе (Веселівська гімназія), у м. Дніпрорудне Василівського району (гімназія «Софія»), у с. Преображенка Оріхівського району (НВК «Основа»).

Загалом, за результатами голосування членів регіональної комісії, до переліку на 2020 рік включено 9 проєктів з обсягом фінансування з фонду 86 млн грн.

З метою формування переліку на увесь передбачений області обсяг коштів Іван Федоров дав доручення членам комісії терміново здійснити оцінювання проєктів, поданих на конкурс на 2020 рік.

Довідково. 

У 2019 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку профінансовано:

  • будівництво мереж водопостачання населених пунктів у Веселівському районі (с. Новоуспенівка) та Якимівському районі (с Атманай, с Нове та с Солоне);
  • реконструкцію та капітальні ремонти – спеціалізованої школи № 1 в смт Новомиколаївка Новомиколаївського району, дитячих садочків у сел Малокатеринівка Запорізького району та у м. Бердянськ (садочок № 27);
  • термомодернізацію обласної клінічної дитячої лікарні у м. Запоріжжя та гімназії «Престиж» у смт Балабине Запорізького району;
  • будівництво спортивного майданчика на території школи в смт Чернігівка (І пусковий комплекс збудовано футбольне поле).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди