"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область займає лідерські позиції у розвитку галузі вівчарства

23 січня 2020 - 14:30

Питання розвитку галузі вівчарства в сільськогосподарських підприємствах Запорізької області розглянули сьогодні на засіданні учасники робочої групи з питань підтримки та розвитку галузі тваринництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Підсумки спільної роботи у цьому напрямку підбив директор Департаменту Андрій Поляков.

− За останні роки в галузі вівчарства спостерігається тенденція не тільки збереження, а й нарощування чисельності поголів’я овець, поліпшення генетичної якості та підвищення їх продуктивності, збільшення обсягів виробництва продукції вівчарства в регіоні, − зазначив посадовець.

Андрій Поляков підкреслив, що за останні п’ять років поголів’я овець збільшилося на 15,5 тис. голів, в тому числі тільки за минулий рік на 7 тис. голів. Найбільше поголів’я овець зросло у Пологівському, Вільнянському та Гуляйпільському районах. По чисельності поголів’я овець у сільгосппідприємствах Запорізька область займає друге місце та третє місце по виробництву вовни в Україні.

За сприяння Департаменту керівники та спеціалісти господарств, що займаються галуззю вівчарства, не тільки мали можливість взяти участь у Всеукраїнських семінарах, науково-практичних конференціях з питань теорії та практики розвитку вівчарства, а й практично були залучені у цих заходах.

У рамках практичних семінарів запорізькі вівчарі переймали досвід передових племінних підприємств та мали можливість ознайомитись із селекційними здобутками та новітніми технологіями у галузі. Так, практична участь запорізьких вівчарів позитивно вплинула на досягнення високих результатів у виробничій діяльності сільгосппідприємств, що займаються галуззю вівчарства.

Також, в регіоні створена Асоціація вівчарів Запорізької області та діє племінний репродуктор по розведенню та вирощуванню таврійського типу асканійської тонкорунної породи овець, який реалізує племінне поголів’я не тільки в області, але і за її межами.

За результатами засідання робочої групи Андрій Поляков зазначив, що Департамент і надалі сприятиме запорізьким вівчарям в питаннях інноваційного розвитку галузі вівчарства у ринкових умовах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спільне завдання влади і церкви – вберегти життя та здоров’я людей

Олександр Старух на прямому зв’язку з мешканцями області

До уваги журналістів!

Компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення - Віктор Ляшко

У Запорізькій області щоденно ведеться боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами

МКІП: До 35-річчя Чорнобильської катастрофи у столичному ВДНГ відкриють виставку «Чорнобиль. Подорож»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 990 353 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області тривають перевірки нелегальних АЗС

У Запоріжжі запрацювала киснева станція

Державне майно необхідно ефективно використовувати на потреби регіону

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області