Новини

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

27 січня 2020 - 15:46

Вихідними, 25-26 січня, у Запоріжжі відбулися обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, німецької мови, математики та історії.

За повідомленням Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, в обласному етапі олімпіади з біології взяли участь 138 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти області, переможцями визнано 70. Від Запорізької області у фінальному етапі, який відбудеться в Одесі, візьмуть участь 8 учнів. 

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови запрошено 70 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області. Шість восьмикласників виявили бажання виконувати завдання на олімпіаді за 9-й клас. Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови відзначило, що у порівнянні з минулим роком значно зріс рівень підготовки учнів, особливо в 11 класі. Вони продемонстрували вміння спілкуватися «живою» мовою, а не заученими фразами, значно покращився рівень написання письмової творчої роботи у 10-х класах, але потребує подальшої уваги вчителів робота над аудіюванням. До участі в ІV (фінальному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, яка відбудеться з 22 по 27 березня у м. Запоріжжя, запрошена команда у складі 4 учнів.

В обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки взяли участь 39 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Запорізького району, а також учні школи-інтернату «Січовий колегіум». Журі визнало переможцями 20 учнів. У фінальному етапі, який відбудеться у Рівненській області, візьмуть участь 6 учнів закладів освіти Запорізької області. 

Також завершився ІІ тур обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 70 учнів. Переможцями членами журі визначено 47 учнів. У фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка відбудеться у Миколаївській області, візьмуть участь 7 учнів закладів освіти Запорізької області.

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії було запрошено 128 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Наразі триває перевірка учнівських робіт членами журі. Їм необхідно відібрати команду Запорізької області у складі 8 учнів, яка візьме участь у фінальному етапі олімпіади, що відбудеться у Вінницькій області.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук