"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

27 січня 2020 - 15:46

Вихідними, 25-26 січня, у Запоріжжі відбулися обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, німецької мови, математики та історії.

За повідомленням Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, в обласному етапі олімпіади з біології взяли участь 138 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти області, переможцями визнано 70. Від Запорізької області у фінальному етапі, який відбудеться в Одесі, візьмуть участь 8 учнів. 

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови запрошено 70 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області. Шість восьмикласників виявили бажання виконувати завдання на олімпіаді за 9-й клас. Журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови відзначило, що у порівнянні з минулим роком значно зріс рівень підготовки учнів, особливо в 11 класі. Вони продемонстрували вміння спілкуватися «живою» мовою, а не заученими фразами, значно покращився рівень написання письмової творчої роботи у 10-х класах, але потребує подальшої уваги вчителів робота над аудіюванням. До участі в ІV (фінальному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, яка відбудеться з 22 по 27 березня у м. Запоріжжя, запрошена команда у складі 4 учнів.

В обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки взяли участь 39 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Запорізького району, а також учні школи-інтернату «Січовий колегіум». Журі визнало переможцями 20 учнів. У фінальному етапі, який відбудеться у Рівненській області, візьмуть участь 6 учнів закладів освіти Запорізької області. 

Також завершився ІІ тур обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 70 учнів. Переможцями членами журі визначено 47 учнів. У фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка відбудеться у Миколаївській області, візьмуть участь 7 учнів закладів освіти Запорізької області.

До участі в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії було запрошено 128 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Наразі триває перевірка учнівських робіт членами журі. Їм необхідно відібрати команду Запорізької області у складі 8 учнів, яка візьме участь у фінальному етапі олімпіади, що відбудеться у Вінницькій області.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»