Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги громадськості!

10 лютого 2020 - 10:35

У рамках виконання п. 2.2 Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області  на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 08.06.2017 № 84 (зі змінами), облдержадміністрацією та за ініціативи громадської організації «Офіс перспективного розвитку» 14.02.2020 з 10-14.00 в Запорізькій обласній державній адміністрації планується проведення практичного семінару-тренінгу «Європейська інтеграція: роль та можливості інститутів громадянського суспільства».

Мета заходу: активізація участі інститутів громадянського суспільства Запорізької області в процесі європейської інтеграції, підтримка місцевої влади та посилення громадської обізнаності щодо можливостей у сфері європейської інтеграції.

Кожна громадська організація є унікальною та має безліч ідей щодо впровадження своєї діяльності, але часто не має можливостей їх реалізації, особливо – фінансових! Час змінювати концепції розвитку ГО та використовувати євроінтеграційні можливості!

Учасники семінару дізнаються про алгоритми пошуку та залучення грантових можливостей; підвищать рівень обізнаності щодо особливостей розробки проектних заявок до фондів ЄС та інших донорів, присутніх в Україні; отримають відповіді на ключові питання щодо організації процесів моніторингу, контролю, оцінки та звітування за реалізацією проектів; надихнуться та замотивуються успішними прикладами інших запорізьких інститутів громадянського суспільства.

До участі у заході запрошуються представники інститутів громадянського суспільства м. Запоріжжя та Запорізької області.

Реєстрація обов’язкова до 12.02.2020! Зареєструватися можна за посиланням.

Читайте також