"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Здійснено відбір проєктів для фінансування у 2020 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку

7 лютого 2020 - 13:39

У 2020 році Запорізька область отримає з Державного фонду регіонального розвитку 241,8 млн грн. Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова в режимі онлайн відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Головною метою засідання було проведення відбору проєктів, які були подані для участі у конкурсі  на 2020 рік. 

Як зазначив Іван Федоров, для участі у конкурсі було подано 169 проєктів, з яких допущено до оцінювання 108 проєктів як такі, що відповідали умовам та критеріям конкурсного відбору. Усі проєкти уважно розглянуті та оцінені членами комісії. 

Згідно з чинним законодавством, з-поміж проєктів, що отримали найвищі бали, комісією визначено 10 проєктів-переможців. 

Зокрема, це:

  • реконструкція площі Фестивальної у м. Запоріжжя;
  • будівництво нового корпусу блоку дистанційної променевої терапії Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру та корпусу-вставки № 3 Мелітопольського онкологічного диспансеру;
  • реконструкція та капітальний ремонт будівель навчальних закладів (НВК «Інтелект» у смт Кушугум Запорізького району, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело» у м. Запоріжжя, ДНЗ № 3 «Сонечко» в смт Приазовське); 
  • реконструкція стадіонів у смт Комишуваха Оріхівського району,  ім. «Андрєєва» у с. Михайлівське Новомиколаївського району, фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка та спортивного майданчику гімназії № 8 у м. Запоріжжя. 

Також за кошти фонду у поточному році буде завершено реалізацію 10 проєктів, які вже фінансувалися з цього джерела у попередніх роках, а саме:

  • будівництво шкільного стадіону в с. Азовське Бердянського району та водно-спортивного комплексу у м. Мелітополь;
  • реконструкція плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності у м.Запоріжжя;
  • модернізація будівель навчальних закладів у м. Запоріжжя (загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7), смт Веселе (Веселівська гімназія), м.Дніпрорудне  Василівського району (гімназія «Софія»), с. Преображенка Оріхівського району (НВК «Основа»).
  • комплексна термомодернізація будівлі операційного блоку та аудиторного корпусу обласної клінічної лікарні;
  • реконструкція кардіологічного корпусу Бердянської міської лікарні. 

Підбиваючи підсумки засідання, Іван Федоров наголосив, що будівництво усіх об’єктів повинно бути завершено до кінця поточного року.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також