"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Розроблено алгоритм дій щодо виявлення порушень в системі шкільного харчування області

14 лютого 2020 - 10:31

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Запорізькій області в рамках виконання заходів щодо реалізації проєкту реформування системи шкільного харчування проведено робочу зустріч з приводу організації роботи з виявлення відповідних проблем в навчально-виховних закладах області.

У заході взяли участь перший заступник начальника Ольга Сівова та заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Сергій Дегтяренко, заступниця директора Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Сороченко, начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Власова, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віталій Д’яков.

В ході зустрічі учасники напрацювали алгоритм дій щодо організації та проведення комісійних обстежень закладів освіти щодо виявлення проблемних питань відносно дотримання вимог харчового законодавства, організації харчування, цінової категорії, збалансованості меню, матеріально-технічного забезпечення тощо.

Нагадаємо, що спеціалісти районних управлінь ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області організовують семінари-практикуми для керівників, медичних сестер та членів робочих груп закладів дошкільної та загальної середньої освіти області щодо санітарно-гігієнічних вимог до організації харчування дітей.

З початку року низку заходів було проведено в Василівському, Більмацькому, Вільнянському, Чернігівському, Пологівському, Веселівському районах області, а також в м. Запоріжжя.

Окрім того, фахівці Служби розробили та надали освітнім закладам рекомендації з дотримання вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»