Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Молодіжна координаційна рада оновилася

6 березня 2009 - 11:18

Підписано розпорядження голови облдержадміністрації  "Про затвердження складу координаційної ради з питань молодіжної політики при голові облдержадміністрації", згідно з яким внесено деякі зміни щодо персонального складу ради.

Очолює координаційну раду заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов, його заступником став начальник управління у справах сім"ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Лобанов,  а секретарем ради  - директор комунального закладу "Обласний центр патріотичного виховання  молоді"  Наталія Власова.

До складу членів координаційної ради увійшли відомі активісти молодіжного руху, лідери громадських організацій, студенти і посадовці.

Діяльність координаційної ради спрямована на вдосконалення державної молодіжної політики, забезпечення узгодженості дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та громадських організацій у вирішення питань, пов"язаних з участю молоді у всіх сферах життя суспільства.

(Склад координаційної ради – у дод. файлі)

                                                                          

Управління   у справах преси та інформації                                         

(.rtf, 106Kb)

Читайте також

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному

Без зв’язку, але не без допомоги: у Біленьківській громаді провели термінову нараду

Програма підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля: активних запоріжців запрошують до участі

11 медалей – у спортивній скарбничці: запорізькі атлети підкорюють національну арену

Буде більше українських дипстрайків, які мають демонструвати Росії та росіянам, що мир потрібен – звернення Президента

У Запоріжжі встановили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Сергія Штепи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах Запорізької області