"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

21 лютого 2020 - 13:33

За інформацією Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації в с. Широке Широківської громади Запорізької області відкрито два нові об’єкти – футбольне поле зі штучним покриттям та бізнес-хаб.

Їх створено з метою поліпшення стану інфраструктури Широківської громади та створення додаткових можливостей для розвитку підприємництва та організації якісного дозвілля молоді.

Футбольне поле – це вже другий спортивний об'єкт, збудований з моменту створення Широківської ОТГ. Перший такий майданчик було відкрито минулого року у с. Сонячному. А нині триває будівництво аналогічного футбольного міні поля на території школи у с. Лукашеве цієї ж громади.

Загалом вже збудовано 23 подібних майданчики. Проєкт будівництва було реалізовано в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

− Керівництво облдержадміністрації вітає Широківську ОТГ, яка закінчила будівництво нового спортивного об'єкта і бере активну участь в реалізації таких програм. Приємно усвідомлювати, що є ще люди, яким небайдуже майбутнє нашої молоді, люди, які створюють умови для того, щоб наші діти відчували турботу і хотіли жити, працювати у рідному краї, – зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Новинкою для місцевого населення та гостей с. Широке стане бізнес-хаб, завдяки якому з’явилась можливість безкоштовно надавати обладнані приміщення та інше майно суб’єктам малого та середнього бізнесу. Так, суб’єкти підприємницької діяльності зможуть повністю зосередитись на підприємницьких завданнях та знизити витрати на управлінський апарат.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»