"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

21 лютого 2020 - 18:05

Сьогодні, 21 лютого 2020 року, електронною системою «Prozorro» визначено переможця за результатами оголошеної Службою автомобільних доріг у Запорізькій області тендерної процедури з визначення генеральної підрядної організації по об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)». 

Переможцем визначено  компанію «Onur Taahhut Tasimacilik İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi» з пропозицією 11,918 млрд грн. На початок проведення тендерної закупівлі очікувана вартість предмету закупівлі становила 12,340 млрд грн. 

На 2020 рік з держбюджету на відновлення будівництва об’єкту передбачено 750 млн грн та 10 млн грн відповідно до Постанови КМУ від 29 січня 2020 р. № 36.  Термін будівництва першої черги становить 48 місяців, згідно календарного графіка виконання робіт, наданого компанією — переможцем тендеру.  

– Сьогодні ми зробили величезний крок уперед! Всі ми плідно та довго працювали, щоб зрушити з «мертвої точки», вже здавалося б, вічне питання нашого довгобуду. Запорізькі мости – це стратегічно важливий об’єкт не лише для Запоріжжя, а й для всієї України в цілому. Отож, завдяки нашим спільним зусиллям – Президента Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Укравтодору, моїй команді облдержадміністрації – ми зробили неможливе! Мостам бути! Попереду дуже багато роботи, але, я вірю, що саме цей проєкт започаткує великі зміни в дорожньому будівництві і по області, і по всій нашій країні! – наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок. 

Відновлення будівництва автомагістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя в подальшому вирішить питання забезпечення якісним та надійним транспортним зв’язком між Лівобережжям та Правобережжям України на південному сході. 

Відповідно до проєкту будівництва — це магістраль безперервного руху довжиною 9 100 м, яка зв’язує правобережну частину міста Запоріжжя з центральною лівобережною частиною і основною північною промисловою зоною через обидва рукави річки Дніпро та острів Хортиця. Магістраль складається з шести транспортних розв’язок у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху. 

Довідково.

Компанія «Онур Тааххют Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Сана Анонім Ширкеті» була заснована у 1991 році. Спеціалізується на будівництві автодоріг, мостів, примикань, споруд і виконанні робіт по реконструкції доріг. В їх розпорядженні є будмайданчики із  заводами для виробництва асфальтобетону.  

За час існування компанія успішно реалізувала важливі проєкти в Хорватії, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальної Гвінеї та Туркменістані.

На сьогодні «Онур Тааххют» має великий досвід виконання будівельно-монтажних робіт на інфраструктурних об’єктах на всій території України. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»