Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя прийняло відбірковий матч «Євробаскет-2021»

24 лютого 2020 - 16:20

Минулої неділі в Запоріжжя відбувся відбірковий матч «Євробаскет-2021» між Національними збірними з баскетболу України та Угорщини, які боролися за право участі у фінальній частині турніру.

Трибуни ПС «Юність» були повністю заповнені. Боротьба тривала до останніх секунд. Протягом усього поєдинку наша збірна володіла грою. Перша чверть завершилася перевагою наших хлопців у чотири очки, проте вже у наступній десятихвилинці угорці майже наздогнали збірну України – команда головного тренера Айнарса Багатскіса вийшла на перерву, маючи у своєму активі +2.

Після перерви жодній з команд так і не вдалося вирватися вперед, тому все залежало від останньої чверті. За чотири секунди до кінця поєдинку збірна України зрівняла рахунок, проте угорці встигли кинути точний двоочковий у відповідь. Підсумковий результат - 60:62, і це перша поразка України.

Найкращим у складі української команди став В'ячеслав Бобров, в активі якого 12 очок, 9 підбирань і 4 передачі.

- Ми пишаємося нашими хлопцями, які боролися до останньої секунди за перемогу. Бажаємо Українській команді перемогти у поєдинку 28 листопада у Словенії, а 30 листопада вдома – проти Австрії, – зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс подякував за чудові три дні у Запоріжжі та акцентував увагу на неймовірній атмосфері та активних фанатах. Він зауважив, що команда доклала максимальних зусиль, але поразки трапляються у кожного.

Після матчу українські вболівальники мали змогу сфотографуватися з гравцями та взяти автографи.