Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кращого вчителя музики в Україні визначать у Запоріжжі

11 березня 2009 - 10:28

З 10 по 21 березня на базі Запорізького педагогічного коледжу проводиться заключний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» у номінації «Музика». Двадцять сім кращих вчителів з музичного мистецтва з усіх регіонів України будуть змагатися за почесне звання кращого вчителя музики України.

Вчителі музичного мистецтва продемонструють свої знання з педагогіки, методики викладання предмету, педагогічні знахідки та інноваційні форми і методи, будуть мати можливість продемонструвати рівень фахової педагогічної майстерності на практиці – на відкритих уроках у школах Хортицького району м.Запоріжжя.

Оцінює роботи вчителів висококваліфіковане журі на чолі з Гуральником Н.П. - професором кафедри фортепіанного виконавства та художньої культури Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, кандидатом педагогічних наук.

Організатори конкурсу - обласне управління освіти і науки Запорізької держадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 12 березня о 18 годині в актовій залі Запорізького педагогічного коледжу.

Закриття конкурсу та нагородження переможців - 20 березня о 12 годині.

Запрошуємо взяти участь у заході.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 932 удари по 48 населених пунктах Запорізької області.

Дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Фізична та санітарна безпека: у Запоріжжі перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області

Modern Learning Spaces: у 4 закладах освіти Запоріжжя розпочато облаштування сучасних лабораторій і навчальних кабінетів STEM-напрямів

СБУ викрила у Запоріжжі лікаря, який за $10 тисяч обіцяв оформити інвалідність

Відкрито набір на ювілейний потік програми Generation+

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.08.2026

Будуть посилені наші позиції на Донеччині завдяки двом оновленим угрупованням – звернення Президента