"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька молодь навчається перетворювати свої ідеї на успішні проєкти

25 лютого 2020 - 11:42

Протягом лютого проактивна молодь Запорізької області брала участь в унікальному проєкті – освітньому курсі «Почни з себе», який спрямований на виховання громадянського суспільства. Його організатором виступили Запорізький обласний центр молоді у співпраці з громадськими організаціями міста за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Щонеділі проводилися чотири навчальні модулі: «Від ідеї до проєкту», «Хаос та організація», «Сила партнерства» та «Фейли, які нас вчать». Протягом чотирьох тижнів Центр молоді відвідали понад 100 осіб, які мають бажання змінити світ, але не знають, з чого почати.

На завершальній зустрічі в межах проєкту спікерка Ольга Мішевська (Edison Space coworking) та спеціалісти установи поділилися власними історіями фейлів, а також разом з учасниками обговорили можливі варіанти їх вирішення. Формат живої бібліотеки сприяв започаткуванню дискусії щодо елементів проєктів, які в певний момент «просіли». Учасники розглянули причини провалу і зійшлися у необхідності формування запасних планів.

По завершенню проєкту активних слухачів курсу було відзначено сертифікатами, також вони отримали пропозицію від Запорізького обласного центру молоді долучитися до громадської діяльності як ментори.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також