Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Домобуд – Весна – 2009»: час завітати

11 березня 2009 - 15:43

У щойно відкритому Запорізькому виставковому комплексі «Козак-Палац» розпочала роботу ХV спеціалізована виставка будівельних матеріалів і технологій «Домобуд – Весна – 2009».

Виставку відвідали заступники голови облдержадміністрації Олександр Сін та Геннадій Фукс, заступник голови облради Леонід Анісімов, міський голова Євген Карташов.

«Домобуд – Весна – 2009» – одна з найбільших щорічних будівельних виставок у регіоні. Понад 140 її учасників - вітчизняні і зарубіжні компанії - представили свої послуги, сучасні технології, матеріали.

Під час роботи виставки відбудеться науково-практична конференція з питання енергозбереження «Термомодернізація будинків у бюджетній сфері та модернізація систем теплопостачання», ініціатором якої виступила обласна державна адміністрація.

Також у рамках «Домобуд – Весна – 2009» пройде ІІ спеціалізована виставка «Будівництво котеджів та ландшафтний дизайн – 2009».

Виставка працюватиме 12 і 13 березня з 10.00 до 18.00, 14 березня - з 10.00 до 15.00.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Детектори, антидронові тунелі та екіпажі-перехоплювачі: Запорізька область посилює захист від російських атак

Тепло, яке може бути небезпечним: ДСНС нагадує про правила користування альтернативними джерелами енергії

Три блекаути за місяць: Запорізька область долає виклики зими під час війни

Конкурс проєктів з утвердження української національної та громадянської ідентичності: запорізькі громадські організації запрошують до участі

Зимовий вступ: Запорізький національний університет запрошує на навчання

Ранок під вогнем: ворог пошкодив 14 багатоповерхівок у Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.01.2026

Синергія влади та громадського сектору: як в Запоріжжі допомагають евакуйованим

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1434-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 804 удари по 32 населених пунктах Запорізької області.

Об’єднані знаннями та любов’ю до рідної мови: у Запоріжжі пройшов обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Зі шкільного класу – на всеукраїнський п’єдестал: у Запоріжжі відзначили призерів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з шахів