Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області вживається низка заходів щодо недопущення поширення коронавірусу

11 березня 2020 - 13:45

Питання організації заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Запорізької області обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке 10 березня відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова.

Як повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик, до закладів охорони здоров'я області всіх форм власності, керівників відокремлених підрозділів ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» доведено рекомендації МОЗ України щодо дій при виявлені особи, яка відповідає визначенню випадку 2019- nCоV. Керівництвом міст Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь були визначені заклади охорони здоров’я, які будуть підлягати перепрофілюванню у разі масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом.

Як відзначив Андрій Антонов, необхідно на рівні райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад вирішити питання забезпечення засобами індивідуального захисту залежно від потреби. Тож, головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, міським, сільським та селищним головам об'єднаних територіальних громад Запорізької області доручено вирішити питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів з метою закупівлі засобів індивідуального захисту (для персоналу, який залучається до попередження можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV) у відповідності до потреби кожної територіальної одиниці.

Також керівникам КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя», морських і річкових портів, залізничних станцій Запорізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», автовокзалів ПрАТ «Запоріжавтотранс» рекомендовано визначити додаткові приміщення для розгортання ізоляторів тимчасового перебування осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Також розглядаються питання щодо можливості введення карантину у дошкільних та навчальних закладах освіти та переведення школярів на дистанційну форму навчання, заборону проведення масових заходів тощо. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни

У Держприкордонслужбі чекають на вмотивованих військовослужбовців

Уряд та обласна влада спільно працюють над вирішенням нагальних проблем регіону

У Запоріжжі проведуть форум з працевлаштування «Кар’єрний старт. Нові можливості для молоді»

Електронне бронювання працівників через Дію: як це працює

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 450 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.07.2024