Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ювілею області – спортивні перемоги

23 березня 2009 - 10:43

У минулі вихідні завершилися фінальні змагання з міні-футболу обласної спартакіади серед збірних команд міст обласного значення, яка присвячена 70-річчю утворення Запорізької області.

Позмагатися за перше місце у чудовому спортивному комплексі Енергодарської атомної електростанції прибули команди всіх п'яти міст. Боротьба на майданчику була дуже запеклою, що підтверджують результати першого дня змагань. Неодноразові переможці та призери цього турніру, господарі змагань після двох турів посідали тільки 4 місце, маючи в активі одне очко.

У підсумку перше місце другий рік поспіль виборола команда м. Запоріжжя, яка не програла жодної зустрічі (граючий тренер Олег Зозуля).

На другому місці - енергодарські футзалісти, які після стартових невдач здолали представників Бердянська і Токмака.

Третю сходинку п'єдесталу посіли молоді гравці Мелітопольського «Олкому».

Переможці та призери отримали нагороди управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Це був останній обласний турнір для футзалістів перед початком футбольного сезону. Наступні зустрічі відбудуться вже на зелених газонах футбольних стадіонів.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Стартувала реєстрація на третій сезон освітньо-грантової програми «Траєкторія» для ветеранського бізнесу

IV етап кубку України з богатирського багатоборства серед ветеранів та ветеранок: відкрито реєстрацію

Нові друзі та позитивні емоції: юні енергодарці відпочили в таборі на Київщині

Установа «Агенція регіонального розвитку Запорізької області» Institution «Regional Development Agency of Zaporizhzhia Region»

Молодь Запорізької області запрошують на тренінг із розвитку власної справи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1052 удари по 50 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

У Запоріжжі створюють безбар’єрний притулок для евакуйованих людей зі зниженою мобільністю

Шановні запоріжці!

Працевлаштування людей з інвалідністю: запоріжців закликають пройти опитування від Омбудсмана

Вступ-2026: завершився етап подання заяв на бакалаврат і медичну магістратуру