Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Об’єднаним силам передано 16 тисяч медичних масок

20 березня 2020 - 16:52

foto

За інформацією  прес-центру ООС, для забезпечення протиепідемічного режиму у підрозділи Об’єднаних сил організовано постачання медичних масок, захисного одягу, обладнання та засобів для дезінфекції, лікарських засобів, швидких лабораторних тестів для діагностики COVID-19, а також медичної апаратури та приладів для інтенсивної терапії на випадок розвитку ускладнень від даної хвороби.

Так, за підтримки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, Об’єднаним силам передано 16 тисяч медичних масок. Найближчим часом очікується надходження такої допомоги і від благодійних організацій.

Як зазначають в прес-центрі ООС, на сьогодні у складі Об’єднаних сил є 4 військових мобільних госпіталі. В них до приймання контактних осіб підготовлено ізолятори загальною місткістю до 200 ліжок. Наразі в Маріуполі додатково розгортаються 35 ліжок в інфекційних боксах військового мобільного госпіталю на випадок масового надходження хворих на коронавірус. Для проведення інтенсивної терапії у військових мобільних госпіталях є 24 апарати штучної вентиляції легень.

Також в мобільних госпіталях кожні два тижні проводяться навчання щодо роботи у випадку виявлення COVID-19. До тренувань залучаються всі, хто може буде причетним до транспортування, ізоляції, приймання та лікування хворих. Зокрема, медичний персонал госпіталів, військових частин, водії санітарного транспорту, екіпажі вертольотів.

На сьогодні серед військовослужбовців Об’єднаних сил випадків COVID-19 не зареєстровано.

У військових підрозділах та серед цивільного населення проводиться роз’яснювальна робота про заходи перестороги та толерантного ставлення до хворих на COVID-19 або осіб з підозрою на захворювання.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також

Підтримка прифронтового регіону: делегація УВКБ ООН – із робочою поїздкою у Запорізькому регіоні

Світло навіть під час знеструмлень: у Запоріжжі встановлюють нову сонячну станцію

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Евакуація, медицина, освіта: Запорізька область розширює партнерство з Італією

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

Задля безпечної відбудови країни: ПРООН допомогла Україні розчистити 1 мільйон тонн завалів

Тепло та енергія для запоріжців: ще одна когенераційна установка розпочала свою роботу в регіоні

Медицина без кордонів: Запоріжжя і Вестерноррланд посилюють співпрацю