Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

27 березня - Міжнародний день театру

27 березня 2020 - 09:30

foto

У Міжнародний день театру щиро вітаю всіх театральних діячів, глядачів, працівників театрів, усіх, хто шанує це мистецтво, з  прекрасним святом. Український театр сьогодні органічно поєднав кращі традиції світової та національної культури. Він був і залишається могутнім засобом натхнення, ствердження загальнолюдських цінностей, джерелом високої духовності. Театр завжди був і зараз є універсальною мовою спілкування між людьми.

Сьогодні,  у часи важких випробувань, наші театральні колективи опановують нові для себе форми роботи. Впевнений, театральне мистецтво  допоможе нам осмислити й пережити актуальні виклики, а творчість запорізьких митців найближчим часом вийде на якісно новий рівень. 

Театр завжди був і залишається носієм ідей гуманізму та гідності, кожна вистава підносить нас на новий рівень духовного розвитку. На території Запорізької області плідно працюють три обласні та два муніципальні професійні театри, які презентують високі зразки мистецтва глядачам, беруть гідну участь у творчому житті громади, прикрашають своїми виступами фестивалі та святкові заходи.

Від усього серця бажаю всім служителям і шанувальникам Мельпомени натхнення, благодатних умов для розвитку таланту, втілення творчих задумів. Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру!

 

 

Директор Департаменту культури,
туризму, національностей та релігій                                           Владислав МОРОКО

Читайте також

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

У ЦНАПах Запорізької області вшановують жертв війни хвилиною мовчання

Комишуваська гімназія «Джерело»: випускний під звуки війни, але з вірою в мирне майбутнє

Запоріжжя та PFRU: спільні дії задля стійкості та безпеки