Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ремонт доріг, визначених програмою «Велике будівництво», триває

31 березня 2020 - 08:50

На автомобільній дорозі національного значення Н-30 Василівка-Бердянськ продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на двох великих ділянках. Для цього залучено дві потужні підрядні організації. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг в Запорізькій області.

Підрядним підприємством ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на ділянці дороги Н-30, км 7+000 - км 55+082, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів, роботи було розпочато 27 лютого 2020 року.

Станом на 30 березня 2020 року проведено: фрезерування асфальтобетонного покриття на 14,9 км дороги та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на 12,2 км. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт складає 48, 1 км.

У Приморському районі на ділянці автодороги Н-30, км 89+526 – км 112+026, 2 березня 2020 року було розпочато роботи підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь.

Наразі виконано: фрезерування асфальтобетонного покриття на 13,6 км дороги та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на 11 км. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт складає 22,5 км.

Підрядне підприємство ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» поблизу місця виконання робіт, а саме в Василівському районі, влаштувало ще один власний асфальтобетонний завод. Таким чином, робота дорожників не гальмується.

Для виконання робіт з регенерації шарів основи на ділянках дороги, які втратили опорну здатність, підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» в м. Токмак влаштовано Грунтозмішувальний завод з виготовлення органо-мінеральних сумішей.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Вектор розвитку для вчителів: державне фінансування курсів підвищення кваліфікації

Запоріжців запрошують на навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Від конфлікту до діалогу: у Запоріжжі відкрився простір «Шкільної служби порозуміння»

Триває відбір експертів до програми «ВАРТО: 4 роки підтримки»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.03.2026

Загалом впродовж доби окупанти завдали 624 удари по 36 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1469-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.03.2026

Право на родину: у Запорізькій області створена Діалогова платформа для підтримки сімейного виховання

Донорство – це як відповідальність: чому кожна донація крові має значення

Державний ваучер на освіту – можливість здобути нову професію