Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Майбутнє науки закладається сьогодні

31 березня 2009 - 13:18

У конкурсі на 8 наукових відділеннях та 48 секціях взяли участь 1019 учнів 9-11 класів з 30 територій області, у тому числі 18 районів з сільської місцевості. 406 його учасників визнано переможцями (торік було 365).

Найкращих результатів досягли міські команди: Мелітополя (Єлісєєв І.А.; І місце), Комунарського району (Кузьменко В.І.; ІІ місце) і Жовтневого району (Онищенко О.О.; ІІІ місце) Запоріжжя, серед сільських районів: Бердянського (Липський В.М.; ХІ місце), Мелітопольського (Безбородих Т.М.; ХІІ місце) і Приморського (Карнаух А.В.; ХІV місце).

Підготували переможців конкурсу 60 шкіл нового покоління, з яких 15 - з сільських районів, та 120 традиційних загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких 42 - з сільських районів.

Найрезультативнішими серед шкіл нового покоління визнані: гімназія №6 Комунарського району, Запорізький Січовий колегіум, ліцей „Перспектива” УОН м. Запоріжжя і колегіум „Елінт” Ленінського району; серед загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів – Костянтинівська гімназія „Таврія” Мелітопольського району, українсько-болгарський ліцей Приморського району та Андріївська спеціалізована школа Бердянського району.

Члени журі - а це понад сто науковців з вузів області – відібрали 48 переможців обласного конкурсу для участі у ІІІ (національному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, що відбудеться протягом квітня у Києві.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему