Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Майбутнє науки закладається сьогодні

31 березня 2009 - 13:18

У конкурсі на 8 наукових відділеннях та 48 секціях взяли участь 1019 учнів 9-11 класів з 30 територій області, у тому числі 18 районів з сільської місцевості. 406 його учасників визнано переможцями (торік було 365).

Найкращих результатів досягли міські команди: Мелітополя (Єлісєєв І.А.; І місце), Комунарського району (Кузьменко В.І.; ІІ місце) і Жовтневого району (Онищенко О.О.; ІІІ місце) Запоріжжя, серед сільських районів: Бердянського (Липський В.М.; ХІ місце), Мелітопольського (Безбородих Т.М.; ХІІ місце) і Приморського (Карнаух А.В.; ХІV місце).

Підготували переможців конкурсу 60 шкіл нового покоління, з яких 15 - з сільських районів, та 120 традиційних загальноосвітніх навчальних закладів, серед яких 42 - з сільських районів.

Найрезультативнішими серед шкіл нового покоління визнані: гімназія №6 Комунарського району, Запорізький Січовий колегіум, ліцей „Перспектива” УОН м. Запоріжжя і колегіум „Елінт” Ленінського району; серед загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів – Костянтинівська гімназія „Таврія” Мелітопольського району, українсько-болгарський ліцей Приморського району та Андріївська спеціалізована школа Бердянського району.

Члени журі - а це понад сто науковців з вузів області – відібрали 48 переможців обласного конкурсу для участі у ІІІ (національному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, що відбудеться протягом квітня у Києві.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я