Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всеукраїнський Марафон Здоров’я крокує Запоріжжям

31 березня 2009 - 13:59

В рамках його першого туру відбулася спільна прес-конференція голови облдержадміністрації Олександра Старуха та заслуженого лікаря України, професора Ольги Богомолець.

За словами відомої лікарки, основна мета цього етапу – надати допомогу дітям, позбавленим батьківської опіки, й дітям із малозабезпечених сімей щодо діагностування та профілактики одного з найпоширеніших онкологічних захворювань шкіри - меланоми.

Ще місяць тому в Запорізькій області почалися медичні обстеження вихованців дитячих будинків та інтернатів, під час яких виявлено 116 юних пацієнтів, котрі потребують додаткового огляду професором Ольгою Богомолець. Лікар огляне їх за допомогою єдиного в країні приладу – епілюмінісцентного дерматоскопу, який дозволяє діагностувати онкологічні захворювання шкіри на ранній стадії. Ольга Богомолець зазначила, що хворих дітей, виявлених під час обстеження, направлять на огляд до Інституту дерматології і косметології у Києві і, за необхідності, безкоштовно прооперують.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух високо оцінив ініціативу та небайдужість Ольги Богомолець, а також запевнив, що обласна влада і надалі приділятиме першочергову увагу підтримці та розвиткові медичної галузі.

Другий тур благодійного Всеукраїнського Марафону Здоров'я пройде восени. Він передбачає проведення семінарів і лекцій, що мають на меті підвищити кваліфікацію запорізьких лікарів та ознайомити їх із новітніми методами та досягненнями світової медицини у галузі лікування та профілактики онкологічних захворювань.

 

Управління у справах преси та інформації.

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я