Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Від завтра державний кордон України можна буде перетнути лише у 19 пунктах пропуску

6 квітня 2020 - 16:31

foto

З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом та лише у 19 пунктах пропуску. Це передбачено внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

Так, згідно зі змінами, з 00 год. 00 хв. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску. Ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

Нагадуємо, в Україні іншими урядовими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного та автомобільного (для автобусів) сполучення.

 

За матеріалами Урядового порталу


Читайте також

Обрано «голос ветеранів» від Запорізької області у всеукраїнській Раді ветеранів війни за незалежність України

Житло, інклюзія та психологічна адаптація: запорізькі ветерани про свої проблеми та готовність їх вирішувати

Громади та комунальні підприємства Запорізької області отримали нову спецтехніку

Посівна-2026: запорізькі аграрії працюють в умовах воєнних викликів, але зберігають потенціал

Підтримка прифронтового регіону: делегація УВКБ ООН – із робочою поїздкою у Запорізькому регіоні

Світло навіть під час знеструмлень: у Запоріжжі встановлюють нову сонячну станцію

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Евакуація, медицина, освіта: Запорізька область розширює партнерство з Італією

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина