"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область отримала від великого бізнесу електричні медичні аспіратори

8 квітня 2020 - 18:09

Сьогодні, 8 квітня, Запорізька область отримала гуманітарний вантаж від великого бізнесу. Захід відбувся в обласній інфекційній лікарні.

Запорізький феросплавний завод передав для потреб запорізьких лікарень 17 електричних медичних аспіраторів.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок подякував представникам соціально орієнтованого бізнесу, які підтримали ініціативу Президента України і надають необхідну допомогу лікарям і жителям нашої області.

 - Сьогодні ми отримали гуманітарну допомогу від бізнесу області. Запорізький завод феросплавів не залишився осторонь нагальних потреб та передає запорізьким лікарням нове обладнання для допомоги хворим, які знаходяться у несвідомому стані. Медичні аспіратори будуть використовуватись в хірургічних та реанімаційних відділеннях лікарень. Дякую запорізьким підприємствам, які надають своєчасну допомогу.  Сучасне медичне обладнання допомагає лікарям рятувати сотні та тисячі життів. На сьогодні свої зусилля об’єднали представники влади, бізнесу, благодійники. Лише разом ми зможемо подолати сучасні виклики пандемії, які стали перед нами та перед світом, - наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

 В. о. голови правління АТ Запорізький завод феросплавів з персоналу Олександр Ратніков зазначив, що це перший, проте не останній гуманітарний вантаж від підприємства.

- Запорізький завод феросплавів не може залишатися осторонь тих проблем, з якими наразі стикається медицина, у тому числі у Запорізькій області. У нас працює 3 тисячі запоріжців і ми працюємо для Запоріжжя. Заводчанами прийнято рішення щодо передачі медичного обладнання до лікарень області. Медичні аспіратори – це прилади для відводу рідини з легенів хворих, які непритомні. Також найближчим часом планується постачання медичного одягу, засобів захисту, апаратів штучної вентиляції легенів та іншого медичного обладнання. Ми впевнені, що, за необхідності, це обладнання допоможе зберегти здоров’я та життя запоріжців, - зазначив Олександр Ратніков.

Планується розподіл обладнання наступним чином: Запорізька обласна клінічна інфекційна лікарня – 4, Мелітопольська багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги – 4, Бердянське територіальне медичне об’єднання – 3, Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня – 3, Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування – 3 медичних аспіратори.

Головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко повідомив, що на сьогодні всі питання з придбанням обладнання чи ліків оперативно вирішуються. Також він запевнив, що за підтримки обласної влади забезпечено усім необхідним обладнанням обласну інфекційну лікарню. Тривають перемовини з представниками бізнесу й депутатського корпусу та відпрацьовується механізм надання необхідної медичної допомоги та сертифікованих медичних товарів.

На 10:00 8 квітня у Запорізькій області зареєстровано 45 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Одужало семеро пацієнтів, всі вони виписані з лікарні. Летальних випадків не зафіксовано. 

  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

Нові правила адаптивного карантину: ще раз про поділ на «зони»

В Україні зафіксовано +990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Призов громадян України на строкову військову службу «Весна 2020» завершено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні 72 168 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1172 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Нацгвардійці військової частини 3029 склали присягу на вірність Україні

У Пологівському районі відремонтовано мостовий перехід через річку Конка

Презентовано Єдину інформаційну платформу для популяризації закладів вищої освіти Запорізької області